Osobní

Kmotra Eva Franklinová

Napsal uživatel drupal admin dne

Paní Eva Franklinová odešla v sobotu 8. února 2020 za svými andílky, Toníkem a mnoha přáteli. Ivina kmotra nám bude moc chybět.

Rozhodla se, že už nechce léčit zhoubný nádor a tak se její poslední scénou stal pokoj v hospici sv. Zdislavy v Liberci. Dobře věděla, co činí, neboť donedávna poskytovala psychologickou pomoc onkologickým pacientům nemocnice Na Homolce.

Štítky

Pole nad Vltavou

Napsal uživatel drupal admin dne

Pole nad Vltavou je pozemek na skále a bez sítí. První článek o poli jsem psal někdy v roce 2002.  Vyfotil jsem tam postupně pár panoramat, až to dalo virtuální prohlídku https://roundme.com/tour/1805/view/5129/, lze tam rozkrýt i mapu. Od roku 2008 pole pravidelně hostí ekumenickou bohoslužbu za krajinu (https://goo.gl/photos/ibUouvoXP2R7RoQg8).

Děda

Napsal uživatel drupal admin dne

Na konci října 2016 odešel v nedožitých 96 letech náš táta a děda. Zde jsou odkazy na fotografie a články, roztroušené po internetu.

  • Fotografické album Jiří Dobiáš (1920 - 2016) https://goo.gl/photos/2LdtZqCwqduJsf1G9
  • Cesta Jiřího Dobiáše. Portrét docenta Jiřího Dobiáše, vysokoškolského pedagoga, který je spjat s Českou zemědělskou univerzitou od dob jejího vzniku. Byl u toho, když se začal stavět na zelené louce nový suchdolský areál tehdejší Vysoké školy zemědělské. Byl u toho když se Vysoká škola zemědělská stala Českou zemědělskou unverzitou. A je tu stále. https://www.youtube.com/watch?v=-pkNEQaE57k
Štítky