Foto

Jiří Šebek a Czech Press foto

Napsal uživatel drupal admin dne

V září 2016 jsem byl na https://www.fotoskoda.cz/fotografovani-stare-prahy/ (díky, Mílo). Pan Jiří Šebek, který kurz vedl, je výborný a skromný fotograf. V letošní soutěži Czech Press Foto Grant  Prahy. Na výstavě  https://www.czechpressphoto.cz/detail-novinky/292-47/vystava-cpp-2016/ se nám líbila série "Nuda v zoo" Radka Kalhouse.

Moje fotky z workshopu jsou v albech:

Štítky

Pole nad Vltavou

Napsal uživatel drupal admin dne

Pole nad Vltavou je pozemek na skále a bez sítí. První článek o poli jsem psal někdy v roce 2002.  Vyfotil jsem tam postupně pár panoramat, až to dalo virtuální prohlídku https://roundme.com/tour/1805/view/5129/, lze tam rozkrýt i mapu. Od roku 2008 pole pravidelně hostí ekumenickou bohoslužbu za krajinu (https://goo.gl/photos/ibUouvoXP2R7RoQg8).

Děda

Napsal uživatel drupal admin dne

Na konci října 2016 odešel v nedožitých 96 letech náš táta a děda. Zde jsou odkazy na fotografie a články, roztroušené po internetu.

  • Fotografické album Jiří Dobiáš (1920 - 2016) https://goo.gl/photos/2LdtZqCwqduJsf1G9
  • Cesta Jiřího Dobiáše. Portrét docenta Jiřího Dobiáše, vysokoškolského pedagoga, který je spjat s Českou zemědělskou univerzitou od dob jejího vzniku. Byl u toho, když se začal stavět na zelené louce nový suchdolský areál tehdejší Vysoké školy zemědělské. Byl u toho když se Vysoká škola zemědělská stala Českou zemědělskou unverzitou. A je tu stále. https://www.youtube.com/watch?v=-pkNEQaE57k
Štítky