Drupal 7

Použité moduly a témata - verze s blokem

Submitted by drupal admin on

Pod tímto textem je blok s tabulkou použitých modulů a témat. Demonstrujeme zde některé komponenty tématu Bootstrap (glyphicons.com, collapse). Pro uložení stavu zobrazení bloku se používají cookies. Změna textu na tlačítku je implementována javascriptem (Drupal.Behaviors).

Eshop České televize

Submitted by drupal admin on

To byl nekonečný projekt. Vytvořit e-shop v Drupal Commerce není problém. Ale naroubovat ho do existujícího složitého vícedoménového prostředí ČT je noční můra. ČT chce provozovat všechny weby (ČT24, ČT Sport, Eshop, ...) na jediném Drupalu. Už před přidáním eshopu měl Drupal ČT cca  200 zapnutých modulů. Po přidání modulů Commerce je tam cca 270 zapnutých modulů a celkem cca 450 modulů.

Intranet Mowapay WM

Submitted by drupal admin on

Web pro sběr dat klientů o pojištění osob, nemovitostí, automobilů, zvířat atp. Data byla vyhodnocována pojišťovacími agenty, kteří klientům optimalizovali pojišťovací smlouvy.

Použita distribuce Drupal Commons, následně ořezaná. Cca 500 polí a 100 typů obsahu, generování PDF. Složitá rules a workflow. Vývoj ve virtuálním prostředí DrupalPro.

Téma vzhledu AdaptiveTheme.